Platba a vyzvednutí zboží, záruka, reklamace


** Platba předem na účet:
Lze využít po předchozí dohodě, že objednané zboží skutečně je skladem. Současně vám bude sdělen variabilní symbol platby. Bankovní převod prosím uskutečněte na 1565421018/3030, popřípadě platba složenkou A na tentýž účet.
Mezinárodní bankovní údaje sdělíme při potvrzení objednávky do zahraničí, nebo si je prohlédněte v  Kontaktech.
Zaplacené zboží odesíláme do dvou až čtyř dnů po doručení platby.

** Platba předem složenkou na naši adresu:
Složenkou C na kterékoliv pobočce české pošty. Adresa: Spiral Energy, Taussigova 15, 615 00 Brno. Zaplacené zboží odesíláme do dvou až čtyř dnů po doručení platby.

** Dobírka:
Cenu zaslaného balíčku uhradíte při převzetí na poště. 

** Platba hotově (nyní nelze, poděkujte p. Babišovi):
Zboží lze po předchozí telefonické/mailové dohodě osobně převzít na naší adrese Taussigova 15, Brno – Židenice, a to buď v pondělky mezi 18. až 20. hodinou nebo v úterky 13. - 14. hodin. 

Kontaktní telefon:  775 SHUGAL (775 748425)

Kontaktní mail: 111/zavináč/magick/tečka/cz.

Vzhledem k problémům s EET je platba za zboží hotově do odvolání zrušena. Platba musí proběhnout skrz účet, přijít pro zboží si můžete.** Expediční výdaje:
Při platbě předem: 50 – 150 Kč dle velikosti a váhy zásilky.
Při platbě dobírkou: 75 – 200 Kč dle váhy a velikosti zásilky.
Při osobním odběru: nic
Do zahraničí: podle země; může být od 120 až do 2000,- Kč dle velikosti a váhy zásilky; obvyklý balíček do 2 kg vyjde do 500,- kč, nad 2000,- kč je třeba vyplnit celní prihlášení a zásilka se prodraží.

Platíte-li převodem ze zahraniční banky, počítejte prosím s manipulačním poplatkem - viz stránky s kontakty, nebo zadávajte podmínky jako OUR, jinak bude platba přijata jako neṕlná a budeme čekat na doplacení.

Při platbě z ciziny složenkou, doporučeným dopisem, cenným psaním, osobním doručením jinou osobou nebo z cz účtu se manipulační poplatek nepřipisuje.

On-line platby kartou nepodporujeme.

Při placení přes webové rozhraní vašeho účtu na náš účet 1565421018/3030 si můžete nechat poslat potvrzení o platbě, přijde obvykle do několika minut. Po odeslání potvrzení o platbě na náš mail 111/zavináč/magick/tečka/cz vám můžeme odeslat zakoupené obratem, zejména jedná-li se o elektronické zboží (pdf soubor).


** Dodací podmínky:
Zboží expedujeme jednou až dvakrát týdně, tak, aby od vaší objednávky k expedici neuběhl delší čas, než 7 dnů – pokud doručujeme dobírkou. Jinak viz výše. 
Prodejka, přibalená ke zboží, slouží současně jako záruční list.

 

** Reklamace, vrácení zboží:
Zboží s výrobní vadou vyměníme po předchozí domluvě – zašlete nám prosím zboží k výměně s kopií prodejky. Zboží k výměně nelze poslat dobírkou.
Zákazník nakupující v internetových obchodech má dle platných právních předpisů možnost odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží k vrácení musí být nepoškozené a v původním obalu, CD a karty nerozbalené. Nelze vracet dobírkou. - Viz stránku Zrušení objednávky.

** POZOR!

Těm, kdo si nevyzvednou objednané zboží zaslané na dobírku, účtujeme expediční výdaje, spojené s přípravou zásilky. Dejte si na to, prosím pozor, ti, kdo expedici nezaplatí, jsou nadále vedeni jako dlužníci. Děkujeme za pochopení.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů - poučení

Pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů vzniklých z kupní smlouvy je kompetentní Česká obchodní inspekce, www.coi.cz (Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2).