Vtipy
Zvířátka
Přijde prase do řeznictví a říká řezníkovi: „Ty ubožáku!“
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
V zoologické zahrade umírá velice vzácná opice. Zverolékar ji vysetrí a oznámí rediteli, ze nutne potrebuje opicáka. Zacnou obvolávat vsechny ZOO v republice, potom v Evrope, ale samec není - je to opravdu vzácná opice.
Tak se zverolékar sejde s reditelem a radí se, co budou delat. Vtom dostane zverolékar nápad. "Vís co, nedávno jsme pribrali Frantíka krmice, vysel z páté trídy základní skoly a za tri stovky by to mozná udelal."
Tak si Frantíka zavolají a reditel povídá:
"Franto, já bych potreboval, abys za tri stovky osoulozil opici."
Franta po chvíli rozmýslení povídá:
"Tak jó, ale mám tri podmínky."
"Samozrejme, okamzite jsou splnený."
"Tak za prvý - ze se s ní nebudu muset líbat."
"No to je úplne jasný, opice se prece nelíbají."
"Za druhý - ze to s ní muzu delat zezadu."
"To vís, ze jo, vzdyt opice to prece jinak ani nedelají."
"A za tretí - ze vám ty tri stovky dám az po vejplate."
Tak se zverolékar sejde s reditelem a radí se, co budou delat. Vtom dostane zverolékar nápad. "Vís co, nedávno jsme pribrali Frantíka krmice, vysel z páté trídy základní skoly a za tri stovky by to mozná udelal."
Tak si Frantíka zavolají a reditel povídá:
"Franto, já bych potreboval, abys za tri stovky osoulozil opici."
Franta po chvíli rozmýslení povídá:
"Tak jó, ale mám tri podmínky."
"Samozrejme, okamzite jsou splnený."
"Tak za prvý - ze se s ní nebudu muset líbat."
"No to je úplne jasný, opice se prece nelíbají."
"Za druhý - ze to s ní muzu delat zezadu."
"To vís, ze jo, vzdyt opice to prece jinak ani nedelají."
"A za tretí - ze vám ty tri stovky dám az po vejplate."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Sejdou se tři psi u veterináře - pitbull, ovčák a doga.
Ovčák a Doga se ptaj Pitbulla: hele proč jsi tady?
Pitbull: ále. soused měl malý děcko,takovýho hajzla, pořád mě kopal a tahal za uši, tak jsem mu utrhnul nohu ...
Na to ti dva psi: ty vole, a co s tebou bude??
Pitbull: No co, injekce a smrt...
A Pitbull se ptá Ovčáka, proč seš tu ty??
Ovčák:, ále, Poštačka na mě pořád házela noviny, tak sem jí jednou chytil za ruku a utrhnul jí prsty ...
Ti dva psi zase: ty vole ... a co s tebou bude??
Ovčák: No co, injekce a smrt ...
Pitbull a ovčák se podívaj na dogu a ptaj se: a co ty, za co seš tu ty??
Doga: ále, moje panička pořád vytírala podlahu, prostě pořád vrtěla zadkem, tak sem jednou naběhnul a udělal jí to...
a ti dva: Tak to tě čeká taky injekce a smrt, co??
Doga: Néé, jenom obroušení drápků...
Ovčák a Doga se ptaj Pitbulla: hele proč jsi tady?
Pitbull: ále. soused měl malý děcko,takovýho hajzla, pořád mě kopal a tahal za uši, tak jsem mu utrhnul nohu ...
Na to ti dva psi: ty vole, a co s tebou bude??
Pitbull: No co, injekce a smrt...
A Pitbull se ptá Ovčáka, proč seš tu ty??
Ovčák:, ále, Poštačka na mě pořád házela noviny, tak sem jí jednou chytil za ruku a utrhnul jí prsty ...
Ti dva psi zase: ty vole ... a co s tebou bude??
Ovčák: No co, injekce a smrt ...
Pitbull a ovčák se podívaj na dogu a ptaj se: a co ty, za co seš tu ty??
Doga: ále, moje panička pořád vytírala podlahu, prostě pořád vrtěla zadkem, tak sem jednou naběhnul a udělal jí to...
a ti dva: Tak to tě čeká taky injekce a smrt, co??
Doga: Néé, jenom obroušení drápků...
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Paní učitelka má narozeniny a děti jí nosí dárky.
Anička přinese růži...
Honzík výkres...
A Pepíček donese vlhkou papírovou krabici....
Protéká z ní něco lepkavého a hnusného...
A divně smrdí...
Paní učitelka ji opatrně otevře. Moc se jí do toho nechce, nechce urazit a tak...
Otevře ji a v ní je jakási změť krvavého masa, vnitřností...
...a chlupů.
Učitelka se ptá: "Proboha Pepíčku? Co to je???"
A Pepíček odpoví: "Ptal jsem se maminky, co vám mám dát..."
"A ona mi řekla..."
"Abych vám natrhal..."
"kočičky..."
Anička přinese růži...
Honzík výkres...
A Pepíček donese vlhkou papírovou krabici....
Protéká z ní něco lepkavého a hnusného...
A divně smrdí...
Paní učitelka ji opatrně otevře. Moc se jí do toho nechce, nechce urazit a tak...
Otevře ji a v ní je jakási změť krvavého masa, vnitřností...
...a chlupů.
Učitelka se ptá: "Proboha Pepíčku? Co to je???"
A Pepíček odpoví: "Ptal jsem se maminky, co vám mám dát..."
"A ona mi řekla..."
"Abych vám natrhal..."
"kočičky..."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Víte, co dělá impotentní ježek?
?
?
?
?
?
Nepíchá!
?
?
?
?
?
Nepíchá!
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
"Omyl", řekl ježek a slezl z kartáče.
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Šuká medvěd na paloučku lišku. Liška komentuje:
"Jéé medvěde, ty ho máš ale velkýho a chlupatýho!"
Medvěd na to:
"A doprdele, já zapoměl sundat veverku..."
"Jéé medvěde, ty ho máš ale velkýho a chlupatýho!"
Medvěd na to:
"A doprdele, já zapoměl sundat veverku..."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jde takhle zajíc po vlaku, otevře dveře jednoho kupé a povídá: "Je tady mezi vámi nějakej frajer?" Nikdo nic, tak zajíc povídá: "Tak mi všichni dáte korunu"
Jde do druhého kupé a situace se opakuje. Žádnej frajer, tak zase vybere od každého po koruně a jde dál. Otevře dveře třetího kupé a zase povídá: "Je tady nějakej frajer?"
Z rohu se zvedne chlápek a suverénně povídá: "Já!"
Za zajícem se vynoří medvěd a povídá: "Tak frajere, ty to máš za deset, ostatní po koruně..."
Jde do druhého kupé a situace se opakuje. Žádnej frajer, tak zase vybere od každého po koruně a jde dál. Otevře dveře třetího kupé a zase povídá: "Je tady nějakej frajer?"
Z rohu se zvedne chlápek a suverénně povídá: "Já!"
Za zajícem se vynoří medvěd a povídá: "Tak frajere, ty to máš za deset, ostatní po koruně..."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jde hustě nasraný prasátko po lese a potká ho liška:
"Co je prasátko,co se tváříš tak nasraně?" "Hele, běž do piči, ty pičo červená"
Jde dál, potká ho vlk a zeptá se: "A co že si tak nasraný, prasátko"?
"Drž hubu, kokote chlupatej, šerednej a běž do řiti!"
Potká ho medvěd a zeptá se: "Co je ti, prasátko"?
"Víš co? Polib si prdel, ty idiote velkej, hnusnej, smradlavej"
Jde dál a potká ho lesní víla: "Tak prasátko, za to, že si tak nasrané a jenom všem nadáváš, ti nesplním tři,ale jenom dvě přání!"
"Víš co, chci velkou jámu plnou hoven!" "Tady ji máš, prasátko! A co druhé přání?"
"A teď si to celý vyžer, ty děvko jedna průsvitná!"
"Co je prasátko,co se tváříš tak nasraně?" "Hele, běž do piči, ty pičo červená"
Jde dál, potká ho vlk a zeptá se: "A co že si tak nasraný, prasátko"?
"Drž hubu, kokote chlupatej, šerednej a běž do řiti!"
Potká ho medvěd a zeptá se: "Co je ti, prasátko"?
"Víš co? Polib si prdel, ty idiote velkej, hnusnej, smradlavej"
Jde dál a potká ho lesní víla: "Tak prasátko, za to, že si tak nasrané a jenom všem nadáváš, ti nesplním tři,ale jenom dvě přání!"
"Víš co, chci velkou jámu plnou hoven!" "Tady ji máš, prasátko! A co druhé přání?"
"A teď si to celý vyžer, ty děvko jedna průsvitná!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Potkají se dvě klíšťata a jedno se ptá druhého:
"Tak co, jak jde život?"
A to druhé klíště odpovídá:
"Ani se neptej, je teprve poledne a už mě dvakrát vytočili!"
"Tak co, jak jde život?"
A to druhé klíště odpovídá:
"Ani se neptej, je teprve poledne a už mě dvakrát vytočili!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Vykoukne krokodýl z vody na rybáře a ptá se:
"Berou, berou?"
"Kdepak, ani ťuk..."
"Tak se na ně vykašli a pojď se vykoupat."
"Berou, berou?"
"Kdepak, ani ťuk..."
"Tak se na ně vykašli a pojď se vykoupat."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Víte proč mají bobři placatej ocas?
Protože jim ho hulí kachny!
Protože jim ho hulí kachny!
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Tři želvy jdou po poušti a najdou hrníček.
Říkají si:
"Na co nám je hrníček, kdybychom našly radši studnu!"
Jdou pět let a najdou studnu. S lítostí konstatují:
"Proč jsme nevzali ten hrníček, mohly jsme se napít."
Rozhodly se, že pošlou třetí želvu pro hrníček, ale musí jí slíbit, že se nenapijí, dokud se nevrátí.
Uplyne pět let a želvy si říkají:
"už bude asi u hrníčku."
Uběhnou tři roky a první želva má velkou žízeň, ale nenapije se.
Uplynou další dva roky a i druhá želva má velkou žízeň. A tak se jdou napít, když vtom vyskočí třetí želva z křoví a řekne:
"Dámy jestli si nebudeme důvěřovat, já pro ten hrníček nepůjdu!"
Říkají si:
"Na co nám je hrníček, kdybychom našly radši studnu!"
Jdou pět let a najdou studnu. S lítostí konstatují:
"Proč jsme nevzali ten hrníček, mohly jsme se napít."
Rozhodly se, že pošlou třetí želvu pro hrníček, ale musí jí slíbit, že se nenapijí, dokud se nevrátí.
Uplyne pět let a želvy si říkají:
"už bude asi u hrníčku."
Uběhnou tři roky a první želva má velkou žízeň, ale nenapije se.
Uplynou další dva roky a i druhá želva má velkou žízeň. A tak se jdou napít, když vtom vyskočí třetí želva z křoví a řekne:
"Dámy jestli si nebudeme důvěřovat, já pro ten hrníček nepůjdu!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jde si medvěd k lišce pro radu: "Víš, liško, mám problém. Kdykoliv potkám zajíce, mám děsnou chuť ho seřezat. Když ho neseřežu, hned mám blbej den."
"No a kde je problém?" diví se liška.
"No já ho vždycky seřežu kvůli čepici, ale už mi to přijde takový bez fantazie."
"No to je jednoduchý: Chtěj od něj cigaretu. Když bude mít s filtrem, chtěj bez filtru. Když bude mít bez filtru, chtěj s filtrem. A kdyby to nevyšlo, chtěj připálit. Když bude mít zápalku, chtěj zapalovač. Když bude mít zapalovač, chtěj zápalku. Dyť ty už si poradíš."
A tak medvěd jde lesem a potká zajíce: "Hej, zajíc, dej mi cígo!"
A zajíc s úsměvem: "S filtrem, nebo bez filtru?"
"Bez filtru," zavrčí medvěd.
"A teď mi připal!"
"A je libo zapalovač, nebo zápalku?"
"Hajzle! Kde máš čepici?"
"No a kde je problém?" diví se liška.
"No já ho vždycky seřežu kvůli čepici, ale už mi to přijde takový bez fantazie."
"No to je jednoduchý: Chtěj od něj cigaretu. Když bude mít s filtrem, chtěj bez filtru. Když bude mít bez filtru, chtěj s filtrem. A kdyby to nevyšlo, chtěj připálit. Když bude mít zápalku, chtěj zapalovač. Když bude mít zapalovač, chtěj zápalku. Dyť ty už si poradíš."
A tak medvěd jde lesem a potká zajíce: "Hej, zajíc, dej mi cígo!"
A zajíc s úsměvem: "S filtrem, nebo bez filtru?"
"Bez filtru," zavrčí medvěd.
"A teď mi připal!"
"A je libo zapalovač, nebo zápalku?"
"Hajzle! Kde máš čepici?"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Víš, kdy pes začne pískat?
.
.
.
Po 10ti minutách v papiňáku.
.
.
.
Po 10ti minutách v papiňáku.
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Kohout, pes a vůl přijdou k předsedovi JZD s výpovědí.
"Ale, ale proč vlastně chcete odejít?" ptá se předseda.
Kohout povídá: "kokrhám už ve tři hodiny a lidi přijdou do práce stejně až v jedenáct. Koho by taková práce bavila?"
Pes povídá: "Já tady přes noc hlídám a lidi si klidně kradou ve dne. Koho by taková práce bavila?"
A vůl povídá: "Podívej, předsedo, když jsi tady ty, tak já už tu přece být nemusím."
"Ale, ale proč vlastně chcete odejít?" ptá se předseda.
Kohout povídá: "kokrhám už ve tři hodiny a lidi přijdou do práce stejně až v jedenáct. Koho by taková práce bavila?"
Pes povídá: "Já tady přes noc hlídám a lidi si klidně kradou ve dne. Koho by taková práce bavila?"
A vůl povídá: "Podívej, předsedo, když jsi tady ty, tak já už tu přece být nemusím."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Sejdou se zvířátka na poradě.
Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet."
Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet."
Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa."
Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa."
Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma."
A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil.."
Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet."
Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet."
Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa."
Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa."
Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma."
A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil.."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
V čekárně u zvěrolékaře sedí ratlík, vlčák a doga.
Vlčák se ptá ratlíka:“Proč seš tady?“
„Ale sežral jsem pánovi svačinu, tak dostanu injekci.“
„To máš blbý“:dodá vlčák.
Ratlík na to:“Jo to je blbý, a proč seš tady ty vlčáku?“
„Ale rozkousal jsem pánovi pantofle, tak dostanu injekci“
„Hm, to máš taky blbý.“
„Hm, to mám“: zakření se vlčák.
Pak hodí pohled na dogu s otázkou:“A proč seš tady ty?“
„Ale panička se v koupelně vohnula, tak sem jí ho tam šoupnul“
„Hm, tak to bude asi taky injekce co?“
Doga se jen usměje a říká:“Ne, jen zastřihnout drápky!“
Vlčák se ptá ratlíka:“Proč seš tady?“
„Ale sežral jsem pánovi svačinu, tak dostanu injekci.“
„To máš blbý“:dodá vlčák.
Ratlík na to:“Jo to je blbý, a proč seš tady ty vlčáku?“
„Ale rozkousal jsem pánovi pantofle, tak dostanu injekci“
„Hm, to máš taky blbý.“
„Hm, to mám“: zakření se vlčák.
Pak hodí pohled na dogu s otázkou:“A proč seš tady ty?“
„Ale panička se v koupelně vohnula, tak sem jí ho tam šoupnul“
„Hm, tak to bude asi taky injekce co?“
Doga se jen usměje a říká:“Ne, jen zastřihnout drápky!“
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Slepice snese sedmikilové vejce.
To samozřejmě vzbudí zájem médií a novináři se ptají kohouta:
- Budete se snažit o další, větší?
- Ne.
- A co plánujete?
- Rozbiju pštrosovi držku!
To samozřejmě vzbudí zájem médií a novináři se ptají kohouta:
- Budete se snažit o další, větší?
- Ne.
- A co plánujete?
- Rozbiju pštrosovi držku!
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Vrazí Zajíc do lesního baru a zařve: "Kdo mi šlohnul kolo!? Jestli se nepřizná, tak udělám přesně to, co udělal můj děda před dvaceti lety!!!" Barem to lehce zašumí a nakonec vstane Medvěd a řiká: "Hele, sorry, to byla jen sranda, máš ho za rohem..." "No proto..." Všechna zvířátka si oddechnou a vrátí se k svým sklenkám a půlitrům, nakonec jim to ale nedá a ptají se Zajíce: "Hele Zajíci, a co vlastně ten tvůj děda udělal?" "Chmm... co by! Šel domu pěšky..."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
