Fáze Měsíce
Fáze Měsíce
10 Tahuti · AV122

Vtipy


Převzato z ICQ

← Zpět na všechny kategorie

valim... cus 🙂
kam?
makat
proc?
protoze jinak nedostanu obed 🙂
proc?
protoze moje matka je stara krava 😀
proc?
protoze pochazi z vesnice coz je prakticky kravin 😀
proc?
protoze tam zerou seno 😀
proc?
pac jim chutna 😀
ty kravo, vydrzel jsi 5x proc, normalne me picujou uz pri trerim... 😀
proc?
0
0
a> .....moja byvala mi poslala eroticke fotky s jej novym frajerom .......
b> uffffffff blbeeeeeeeeeee
a> Poslal som ich jej otcovi
b> lol
0
0
a čo je RTFM?
b read the fuckin manual
a ty debil, prečo by som mal čítať celý manuál, keď neviem jednu skratku?
0
0
ROMANET dělat víc věcí najednou - to znám - snídat na záchodě a oblíkat se u čištění zubů.
SWEZ jíst na záchodě? to je nechutný
ALBRECHT_SMUTEN Lepší než srát v jídelně...
0
0
thement> neshanite nekdo kalkulacku?
Mrkva> thement: jakou?
thement> hp 49g nebo algebru fx 2
redtime> ja shanim alkohol
thement> to ja taky
thement> proto prodavam kalkulacku
0
0
Melkor_Nemesis> Blondýnce procházející se v parku zvoní mobil: - "Ahoj mami, jak víš, kde jsem?"
Andílek> to nechapu...
Melkor_Nemesis> hehe 🙂
Melkor_Nemesis> nejsi blondyna?:-)
Andílek> jsem ale nechapu to
0
0
rigorMortiz> Nic...du balit...
Slepic> ...jointa?
rigorMortiz> Dárky ty demente :))
0
0
ona> Jak změním domovskou stránku?
ja> Ve kterém prohlížeči?
ona> No na seznamu.
0
0
a> jak se mas?
b> mmt, mam plnou pusu
a> ale na icq jen pises, ty woe
b> aha, sry, to mi nedoslo
0
0
majkro> jsem normalni?
majkro> zniceho nic me napadne slovo "sukat", zakroutim hlavou, napiju se kafe a zase dal programuju.
0
0
pepca> taky byste meli vyzkouset se na tydden vzdalit od pocitacu, jako ze uplne
hondza> coze?
pepca> vypnout mobil a vyrazit nekam pryc
yanek> o cem to mluvi?
0
0
longer> proc mi na kazdou otazku odpovidas dalsi otazkou?
efik> vazne to delam?
0
0
Michella> já mám teda radši hudbu kde text není až tak důležitý...nebo jako je, ale ne v popředí... že vnímáš jen tu energii tý hudby a pak až časem, když už znáš nazpaměť ten rytmus, tak se zaposloucháš pořádně a začneš vnímat text a zjistíš, že i ten je dokonalej a celý se ti to spojí do harmonickýho celku a pak to šoupneš do kastlíku a jdeš hledat dál 🙂
Ashen> jj taky mam rad black metal
0
0
a> dnes nejak nemas naladu na pisanie
b> jj, nemam vobec chut, s kolegom adminom sme sa vcera strasne opili ...
a> no a?
b> ... a menili sme hesla!!!
0
0
Kalliopka> Ahoooj
majkro> mrsk 🙂
Kalliopka> Jak se vede?
majkro> jde to co ty?
majkro> btw.. zname se nebo se pletu? 🙂
Kalliopka> no pokud vim,tak jsme spolu meli i sex
majkrofonus> omg kdo ses?
0
0
Jana> hele Honzo jsi kluk, můžeš mi teda něco říct?
Jana> já totiž nechápu, proč každej kluk, každej správnej kluk musí chodit s nějakou příšernou, žárlivou, hysterickou slepicí.
Honza> s tebou nějakej chodí?
0
0
Rencol> hej tak to je moc!
Rencol> jsem byl v hospode s prazakem a plzenakem
Rencol> prazak rikal ze si da staropramen,ja ze si dam starobrno a plzenak prej ze si da dzus kdyz my si nedame pivo 😀
Warr> rofl
Rencol> no fakt, byli jsme jak chodici vtip 😀
0
0
a> včera sem dělál velké prádlo
a> musel sem shromáždit všechny fusekle
a> trenky a trička
a> pak sem stejně zjistil že není prací prášek
a> tak sem tam naředil šampón s jarem 1:1
a> a pokračoval v domácích pracech
0
0