Vtipy
Alkohol
..17% všech automobilových nehod je způsobeno opilými řidiči. To svědči o tom, že 83% všech automobilových nehod je zapříčiněno střízlivými řidiči.
TO JE STRAŠNÉ!!! Proč ta střízlivá hovada nezmizí ze silnic?
TO JE STRAŠNÉ!!! Proč ta střízlivá hovada nezmizí ze silnic?
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Přijde muž do hospody a pije jednu minerálku za druhou.
"To máte takovou žízeň?" zajímá se zdrcený vyčepní.
"Ani ne," přiznává host, "ale pohádal jsem se s manželkou! A tak piju na vztek."
"To chápu, ale vodu?"
"A co mám dělat?" smutně odtuší nešťastník, "když jsem abstinent?"
"To máte takovou žízeň?" zajímá se zdrcený vyčepní.
"Ani ne," přiznává host, "ale pohádal jsem se s manželkou! A tak piju na vztek."
"To chápu, ale vodu?"
"A co mám dělat?" smutně odtuší nešťastník, "když jsem abstinent?"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Ptá se pan Kalianko manželky:
"Za co mám jít na maškarní?"
"Za komín, Pepo, vždyť víš, jak ti chlast táhne z huby!"
"Za co mám jít na maškarní?"
"Za komín, Pepo, vždyť víš, jak ti chlast táhne z huby!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
"Váš manžel, paní Plockatá, také myslí neustále ne sex?"
"Ano, ale originálně. Skoro celou výplatu prodrbe v pivu."
"Ano, ale originálně. Skoro celou výplatu prodrbe v pivu."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Zastaví opilej policajt opilího řidiče.
policajt: Vy řídíte dva!
opilec: A to mě kvůli tomu musíte obklíčit?
policajt: Vy řídíte dva!
opilec: A to mě kvůli tomu musíte obklíčit?
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
"Teda... že jste na mě dva, a jste úplně stejný, to mi nevadí... Ale kterej blbec točí tou chalupou za váma!?!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
"Jste přesvědčený, že obžalovaný, byl opravdu opilý?"
"No, s jistotou to tvrdit nemůžu, ale divnej se mi zdál už tehdy, když ke mně přišel s víkem od kanálu a chtěl ho přehrát na gramofonu."
"No, s jistotou to tvrdit nemůžu, ale divnej se mi zdál už tehdy, když ke mně přišel s víkem od kanálu a chtěl ho přehrát na gramofonu."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Úplně ožralej chlápek strká v noci klíče do pouliční lampy. Jde kolem další opilec a říká:
"Hele.....škyt....co to proboha vyvádíš?"
"No, chci se.......škyt....dostat domů!"
"Tak si zazvoň! ...škyt.....Ještě mají rozsvíceno!"
"Hele.....škyt....co to proboha vyvádíš?"
"No, chci se.......škyt....dostat domů!"
"Tak si zazvoň! ...škyt.....Ještě mají rozsvíceno!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jdou dva ožralci po kolejích a ten jeden povídá:
"Tý vole, ty schody jsou ale divný!"
Ten druhej na to:
"Co, ty schody jsou dobrý, ale zábradlí je nějaký nízký!"
"Tý vole, ty schody jsou ale divný!"
Ten druhej na to:
"Co, ty schody jsou dobrý, ale zábradlí je nějaký nízký!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
