Vtipy
Menšiny...
U Horvatu se chysta svatba a Dcera se pta matky ...
Eržika: Mamo co je to ta svatebni noc?
Mama : No to je když ti ten tvůj Fero strči to nejcenejši co ma, tam gde ty Chčiješ...
Eržika: Ale to by Fero nikdy neudelal aby dal svy Adidásky do dřézu !!!
Eržika: Mamo co je to ta svatebni noc?
Mama : No to je když ti ten tvůj Fero strči to nejcenejši co ma, tam gde ty Chčiješ...
Eržika: Ale to by Fero nikdy neudelal aby dal svy Adidásky do dřézu !!!
Víte co je to absolutní optimismus?
Když si dva homosexuálové koupí kočárek...
Když si dva homosexuálové koupí kočárek...
Malý cikán najde lžičku. Neví co to je a tak jde za mámou a ptá se: "Mami co to je?"
"Nevim di za tatou!"
Jde za tátou a ptá se: "Tati co to je?"
"Nevim deme za dědou!"
Jdou za dědou a malý cikán se ptá: "Dědo co to je?"
Děda mu vytrhne lžičku, zahodí ji daleko a povídá: "Fuj chlapče to je seminko vod lopaty!!!"
"Nevim di za tatou!"
Jde za tátou a ptá se: "Tati co to je?"
"Nevim deme za dědou!"
Jdou za dědou a malý cikán se ptá: "Dědo co to je?"
Děda mu vytrhne lžičku, zahodí ji daleko a povídá: "Fuj chlapče to je seminko vod lopaty!!!"
Potkají se dvě bandy, cigáni a skinové.
Skini provokují: "Kdo z vás je nejblbější?"
"No predsa tady Dežo. Má 18 let a ešče nemá invalidní důchod!"
Skini provokují: "Kdo z vás je nejblbější?"
"No predsa tady Dežo. Má 18 let a ešče nemá invalidní důchod!"
Na vlakovém nádraží hlásí rozhlas:
"Pozor, pozor, vlak z Trnavy má 95 minut zpoždění!"
Dežo vztekle dupne a říká: "Kurva, skoro hodinu!"
"Pozor, pozor, vlak z Trnavy má 95 minut zpoždění!"
Dežo vztekle dupne a říká: "Kurva, skoro hodinu!"
Pýta sa malý cigán svojho otca: Tato, čo je to demokracia???
Otec: Demokracia je to, keď gadžovia robia a my dostávame peniaze len tak.
Syn: Aha. A to im nevadí???
Otec: Vadí, ale to už je rasizmus...
Otec: Demokracia je to, keď gadžovia robia a my dostávame peniaze len tak.
Syn: Aha. A to im nevadí???
Otec: Vadí, ale to už je rasizmus...
Co se stane s bílým děckem po smrti?
Dostane bílá křídla a bude z něj andělíček.
A co s cikánětem?
Dostane černá křídla a bude z něj netopýr.
Dostane bílá křídla a bude z něj andělíček.
A co s cikánětem?
Dostane černá křídla a bude z něj netopýr.
"Mámo,co to vlastně je ta svatební noc?" ,ptá se mladá cikánka matky. "No,to je když ti Dežo strčí to svoje nejmilejší co má tam, kde ty chčiješ." "No tomu, mámo, nevěřím, že by Dežo strčil svoje nové tenisky do našeho dřezu na nádobí."
Malýho cikána vyhodí už asi z x-tý školy kvůli špatnýmu prospěchu a chování. Starej Fero neví už co s ním, a tak ho přihlásí do církevní školy. Mladej najednou začne nosit jen jedničky a i chování má vzorný. Starej Fero se diví a ptá se ho, jak je to možný.
Mladej povida: "Jdu tam do jedný místnosti, a tam je přibitej na zdi chlap. Jdu do druhy místnosti, a tam je taky přibitej na zdi chlap. V třetí místnosti taky chlap přibitej na zdi. Táto, tam se s nikym neserou!"
Mladej povida: "Jdu tam do jedný místnosti, a tam je přibitej na zdi chlap. Jdu do druhy místnosti, a tam je taky přibitej na zdi chlap. V třetí místnosti taky chlap přibitej na zdi. Táto, tam se s nikym neserou!"
Dežo šel poprvé do divadla. Když se vrátil, Fero se ho ptá:
"Tak co, jaké to bylo?" - "Ani se neptej. Hrozná nuda, sotva sem tam vydržel. Akorát se mi líbilo, když na konci rozdávali kabáty. To jsem si vzal tři."
"Tak co, jaké to bylo?" - "Ani se neptej. Hrozná nuda, sotva sem tam vydržel. Akorát se mi líbilo, když na konci rozdávali kabáty. To jsem si vzal tři."
