Vtipy
Úchylky...
Víte co mají společmého pivař a nekrofilní pedofil?
Oba mají rádi studenou dvanáctku.
Oba mají rádi studenou dvanáctku.
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jede mírně přiožralej chlápek autem a nabourá do auta s dvěma buzerantama. Jeden z nich povídá:
"René, zavolej policii, pán nám naboural autíčko".
Chlap na to:
"Pánové, nešlo by to prosím bez té policie? Dám vám litr každýmu, víte, mám trochu upito..." a buzík na to:
"Reníčku, zavolej policii, pán nám naboural autíčko a ješte bumbal, to se musí vyšetřit"
Chlapík povídá "Pánové, nechte policii bejt, dám vám deset litrů každýmu, víte, mně před tejdnem sebrali řidičák..."
"Renčo, zavolej policii, pán nám naboural autíčko, bumbal a ješte nemá průkazečku, to se musí vyšetřit"!!!
Chlapík se nasere a zařve "Tak víte co? Polibte mi prdel, buzeranti zasraný!!!"
"Reníku, nikam nevolej, pán začíná vyjednávat..."
"René, zavolej policii, pán nám naboural autíčko".
Chlap na to:
"Pánové, nešlo by to prosím bez té policie? Dám vám litr každýmu, víte, mám trochu upito..." a buzík na to:
"Reníčku, zavolej policii, pán nám naboural autíčko a ješte bumbal, to se musí vyšetřit"
Chlapík povídá "Pánové, nechte policii bejt, dám vám deset litrů každýmu, víte, mně před tejdnem sebrali řidičák..."
"Renčo, zavolej policii, pán nám naboural autíčko, bumbal a ješte nemá průkazečku, to se musí vyšetřit"!!!
Chlapík se nasere a zařve "Tak víte co? Polibte mi prdel, buzeranti zasraný!!!"
"Reníku, nikam nevolej, pán začíná vyjednávat..."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
"Pane doktore, můj manžel po mně chce bizar-sex, co mám dělat?"
"Serte na něj."
"Serte na něj."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Víte jak se pozná skotský pedofil? Rozhrne křoví a šeptá:
"Holčičko, nechceš si KOUPIT nějaké bonbóny?"
"Holčičko, nechceš si KOUPIT nějaké bonbóny?"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Víš kdo je sadisticky založenej pedofilní nekrofil s úchylkou k zoofilii a se sklonem ke kleptomanii?
To je ten co šuká malý mrtvý pejsky a nevrací obojky.
To je ten co šuká malý mrtvý pejsky a nevrací obojky.
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
