Vtipy
Cyklistické
Po poušti jede typický arab na své velbloudici a horko je k padnutí.
Náhle kolem něj profrčí český cyklista na kole Olpran.
Když se cyklista a Arab sejdou večer pod jednou palmou v oáze, vyptává se Arab Čecha, jak to dělá, že nepadne při jízdě na kole horkem.
Čech mu ochotně prozradí, že zkrátka jede tak rychle, že ho svištící vzduch ochladí.
Arab vyskočí na velbloudici a pobízejíc ji bičem žene přes poušť.
Asi po hodině běhu velbloudice padne mrtvá.
Arab sleze ze hřbetu a naštvaně do ní kopne:
"Asi zmrzla, svině!"
Náhle kolem něj profrčí český cyklista na kole Olpran.
Když se cyklista a Arab sejdou večer pod jednou palmou v oáze, vyptává se Arab Čecha, jak to dělá, že nepadne při jízdě na kole horkem.
Čech mu ochotně prozradí, že zkrátka jede tak rychle, že ho svištící vzduch ochladí.
Arab vyskočí na velbloudici a pobízejíc ji bičem žene přes poušť.
Asi po hodině běhu velbloudice padne mrtvá.
Arab sleze ze hřbetu a naštvaně do ní kopne:
"Asi zmrzla, svině!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Víš, jaký je rozdíl mezi hovnem a kolem?
Žádný, šlápneš a jedeš.
Žádný, šlápneš a jedeš.
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Kdy má cyklista na silnici přednost?
Když se veze v sanitce!
Když se veze v sanitce!
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Syn: "Tati, kup mi kolo."
Otec: "Nemám peníze."
Syn: "Tak prodej mámu."
Otec: "Cože ???"
Syn: "No co, mne už nekojí, tobě nestojí, a pro souseda ji živit nebudem!"
Otec: "Nemám peníze."
Syn: "Tak prodej mámu."
Otec: "Cože ???"
Syn: "No co, mne už nekojí, tobě nestojí, a pro souseda ji živit nebudem!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Faráři asi někdo ukradl kolo. Všude ho hledá, ale nemůže jej nikde najít.
Řekne kostelníkovi, že na bohoslužbě vyzve lidi, aby si zopakovali přikázání, zda někdo něčím ten týden nezhřešil, a kostelník se u "neprokradeš" porozhlédne, zda se někdo nezačne chovat nějak podezřele.
Inu přijde neděle, bohoslužba začala.
Farář dělá, jak řekl, kostelník také, nenápadně se rozhlíží a najednou si všimne, že farář hřích "neprokradeš" vynechal.
Po skončení bohoslužby tedy jde za farářem a ptá se, proč to neřekl.
"Víte, když jsem byl u nesesmilníš, tak jsem si vzpomněl, kde jsem to kolo nechal."
Řekne kostelníkovi, že na bohoslužbě vyzve lidi, aby si zopakovali přikázání, zda někdo něčím ten týden nezhřešil, a kostelník se u "neprokradeš" porozhlédne, zda se někdo nezačne chovat nějak podezřele.
Inu přijde neděle, bohoslužba začala.
Farář dělá, jak řekl, kostelník také, nenápadně se rozhlíží a najednou si všimne, že farář hřích "neprokradeš" vynechal.
Po skončení bohoslužby tedy jde za farářem a ptá se, proč to neřekl.
"Víte, když jsem byl u nesesmilníš, tak jsem si vzpomněl, kde jsem to kolo nechal."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Dva nenápadni chlapi vezou na kole pytel písku.
Zastaví je policajt a ptá se:
"Co máte v tom pytli?"
"Coby, písek!"
Policajt je zkontroluje a odchází.
Když je z doslechu, jeden chlápek povídá druhému:
"Vidíš? Takhle se kradou kola!"
Zastaví je policajt a ptá se:
"Co máte v tom pytli?"
"Coby, písek!"
Policajt je zkontroluje a odchází.
Když je z doslechu, jeden chlápek povídá druhému:
"Vidíš? Takhle se kradou kola!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Valí si to borec na kole po silnici a šlape, co to dá.
Najednou za ním vyběhne trpajzlík a začne mu kopat do špajchem.
"Trpaslíku, vyser se na to!"
Trpaslík kope dál.
"Trpaslíku, vyser se na to!"
Trpaslík kope dál.
"Trpaslíku, vyser se na to, nebo ti urvu nohu!"
Trpaslík kope dál.
Borec seskočí z kola, lapne trpajzlíka, urve mu nohu, odhodí ji, a jede dál.
Jenže trpaslík zas za ním, skače po jedný noze a kope do ráfku, jak jen může.
"Trpaslíku, vyser se na to, nebo ti urvu aji druhou nohu!"
Trpaslík nic a kope dál.
Maník zas seskočí, chytne trpaslíka a utrhne mu i druhou nohu.
Chvíli klid.
Najednou se připlazí trpaslík, chytne se blatníku a pěstičkou buší do galusky.
"Trpaslíku, vyser se na to, nebo ti urvu aji ruky!"
Trpaslík buší dál.
Borec sleze, urve trpaslíkovi ruce, odhodí je do pole, s trpaslíkem mrskne do rigolu a upaluje pryč.
A trpaslík tam tak leží a krvácí:
"Kurva, že sem se na to nevysral..."
Najednou za ním vyběhne trpajzlík a začne mu kopat do špajchem.
"Trpaslíku, vyser se na to!"
Trpaslík kope dál.
"Trpaslíku, vyser se na to!"
Trpaslík kope dál.
"Trpaslíku, vyser se na to, nebo ti urvu nohu!"
Trpaslík kope dál.
Borec seskočí z kola, lapne trpajzlíka, urve mu nohu, odhodí ji, a jede dál.
Jenže trpaslík zas za ním, skače po jedný noze a kope do ráfku, jak jen může.
"Trpaslíku, vyser se na to, nebo ti urvu aji druhou nohu!"
Trpaslík nic a kope dál.
Maník zas seskočí, chytne trpaslíka a utrhne mu i druhou nohu.
Chvíli klid.
Najednou se připlazí trpaslík, chytne se blatníku a pěstičkou buší do galusky.
"Trpaslíku, vyser se na to, nebo ti urvu aji ruky!"
Trpaslík buší dál.
Borec sleze, urve trpaslíkovi ruce, odhodí je do pole, s trpaslíkem mrskne do rigolu a upaluje pryč.
A trpaslík tam tak leží a krvácí:
"Kurva, že sem se na to nevysral..."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Šlapou dva blázni na dvoukole do kopce.
Vyšlapou kopec a ten první říká:
"Uf, to jsem se teda našlapal!"
Ten druhý odpoví:
"Uf, to jsem se teda nabrzdil!"
Vyšlapou kopec a ten první říká:
"Uf, to jsem se teda našlapal!"
Ten druhý odpoví:
"Uf, to jsem se teda nabrzdil!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jdou dva cyklisti a najednou jeden spadne do propasti.
Ten druhý zastvaví a nahne se nad propast:
"Honzo si tam a žiješ?"
"Jsem."
"A jsi celý?"
"Jsem celý."
"A ruky a nohy máš v pořádku?"
"Jo, mám!"
"I záda máš v pořádku, nemáš porušenou míchu?"
"Ne nemám."
"No tak, co tam tak dlouho děláš? Vylez ven!"
"Nemůžu! Ješte jsem nedopadnul."
Ten druhý zastvaví a nahne se nad propast:
"Honzo si tam a žiješ?"
"Jsem."
"A jsi celý?"
"Jsem celý."
"A ruky a nohy máš v pořádku?"
"Jo, mám!"
"I záda máš v pořádku, nemáš porušenou míchu?"
"Ne nemám."
"No tak, co tam tak dlouho děláš? Vylez ven!"
"Nemůžu! Ješte jsem nedopadnul."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jede motocyklista po silnici, když tu proti němu letí ptáček.
Snaží se to ubrzdit, ale nepovede se.
Sraža.... No ale má dobré srdce, tak zastaví a vezme ptačka domů.
Tam ho dá do voliery, nadrobí mu do mističky chleba, naleje mu vodu...
Ptaček se v noci probere, rozhlédne se a kouká - voda, chleba, mřiže... a říká:
"Tyyyjo, já jsem ho snad zabil..!?!"
Snaží se to ubrzdit, ale nepovede se.
Sraža.... No ale má dobré srdce, tak zastaví a vezme ptačka domů.
Tam ho dá do voliery, nadrobí mu do mističky chleba, naleje mu vodu...
Ptaček se v noci probere, rozhlédne se a kouká - voda, chleba, mřiže... a říká:
"Tyyyjo, já jsem ho snad zabil..!?!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Proč Lanžhodčané jezdí na kolech v holínkách?
Protože se doslechli, že od šlapek mohou chytit AIDS a že proti tomu chrání guma.
Protože se doslechli, že od šlapek mohou chytit AIDS a že proti tomu chrání guma.
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
