Fáze Měsíce
Fáze Měsíce
10 Tahuti · AV122

Vtipy


Počítače

← Zpět na všechny kategorie

"Tati, jak jsem se dostal na svět?"
"No dobře, synu, beztak jsme si o tom jednou museli promluvit:
Táta se s maminkou seznámil v chatovací místnosti. Později se spolu sešli v cyber café a na záchodě si maminka downloadovala pár dat z tatínkova memory sticku. Když táta dokončil uploadování, zpozoroval, že předtím nenainstalovali žádný firewall. Bohužel už bylo pozdě na stisknutí CANCEL nebo ESC a okno "Chcete opravdu uploadovat?" jsme odstranili hned na začátku v Možnostech pod Nastavením. Maminčin virusový scanner už dávno nebyl updateovaný a s tátovým blaster wormem si neporadil. Stiskli jsme tlačítko ENTER a mamka dostala zprávu:
"Odhadovaný čas stahování: 9 měsíců"..."
923
928
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jak se informatik třese zimou?
h-t-t-p-w-w-w
894
877
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Manželka posílá programátora nakoupit. Kup deset rohlíků a když budou mít vejce, kup 30.
Programátor přijde do obchodu a povídá: "Máte vejce ?"
"Ano, máme" odpoví prodavačka.
"30 rohlíků, prosím."
940
873
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Změna názvu Proč Intel nepoužil pro Pentim název 586? Protože na prvním Pentiu sečetli 486 a 100 a vyšlo jim 585,999983605.
871
860
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Má nastat konec světa a Bůh si pozve tři nejvlivnější lidi do nebe, aby to řekli ostatním, že příští čtvrtek zničí svět. Pozve si Jelcina, Clintona a Gatese. Řekne jim to a pošle je zpátky na Zem.
Jelcin se vrátí a říká lidem: "Mám pro vás dvě zprávy. Špatnou a špatnou. Ta první je, že jsme celou tu dobu neměli pravdu. Bůh opravdu existuje. Ta druhá je, že příští čtvrtek zničí svět."
Bush říká: "Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a špatnou. Ta dobrá je, že Bůh opravdu existuje a bylo správné v něj věřit. Ta špatná je, že příští čtvrtek zničí svět."
Gates se vrátí a povídá: "Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a dobrou. Ta první je, že Bůh si pozval do nebe tři lidi a já jsem byl jedním z nich. Ta druhá je, že příští čtvrtek IBM přestane distribuovat OS/2."
850
905
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Personální politika Víte, jak se nazývá skok tisíce zaměstnanců firmy Microsoft do propasti??
No přece dobrý začátek!!
869
900
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Ženy Víte, jaký je rozdíl mezi ženským myšlením a Windows XP?
Windows mají hloupost implementovanou digitálně.
945
973
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Ve škole se ptá paní učitelka: "A čím je tvůj tatínek, Jirko?"
"On je pekař."
"Hm, to je hezké," na to paní učitelka, "peče nám, děti, chléb. A tvoje maminka je čím, Maruško?"
"Sím, ona je zdravotní sestra"
"Aha, vidíte děti, stará se o nemocné. To je krásné povolání! A co ty, Honzíku?"
"Můj tatínek tancuje nahatej v gayklubu."
"Hmmmm," povídá paní učitelka, "no, i taková zaměstnání jsou..."
O přestávce přijde za Honzíkem a ptá se:
"Opravdu tvůj otec tancuje v tom klubu?"
A Honzík odvětí: "Ne, on pracuje v Microsoftu, ale my se za to všichni stydíme..."
985
1002
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Analogie mezi ženou a počítačem:
1. Většina uživatelů nerozumí jejich vnitřní logice.
2. Sebemenší chyba zůstane v paměti a v nejméně vhodném okamžiku se v budoucnu připomene.
3. Zpráva "Chybný příkaz nebo název souboru" se nápadně podobá větě "Když ty nevíš proč, tak já ti to teda vysvětlovat nebudu."
4. Normální jazyk, kterým komunikují mezi sebou, je pro kohokoliv jiného naprosto nesrozumitelný.
5. Jakmile se s nimi seznámíte důvěrněji, zjistíte, že polovina vašich účtů je za jejich doplňky.
914
907
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Co je to umělá inteligence?
Donutit počítače, aby se chovaly tak, jak je to k vidění ve filmech.
911
957
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jak se jmenuje doktor, který opravuje nemocné weby?
URLog.
377
377
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Ve škole povídá paní učitelka: A čím je tvůj tatínek, Jirko? On je pekař.
Hmm, to je hezké, na to paní učitelka, péče nám, děti, chléb. A tvoje maminka je čím, Maruško? Sím, ona je zdravotní sestra. Aha, vidíte děti, stará se o nemocné. To je krásné povolání! A co ty Honzíku? Můj tatínek tancuje nahatej v gayklubu. Hmmmm, povídá paní učitelka, no, i taková zaměstnání jsou...
O přestávce přijde za Honzíkem a povídá: Opravdu tvůj otec tancuje v tom klubu?
A Honzík odvětí: Ne, on pracuje v Microsoftu, ale my se za to všichni stydíme...
333
356
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Mami, podivej - programatoři!
Ale kdepak synku, to jsou přeci opice!
Aha, a ja myslel, že to jsou programátoři: neumytí, střapatí s mozoly na zadku.
317
321
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Vite jakym prikazem (v DOSu) zablokujete klavesnici? Napisete CRASH a odentrujete desetikilovym kladivem.
324
332
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jsou Windows 95 vir?
Samozřejmě nejsou, neboť vir se šíří bezplatně, má úsporný kód a něco dělá.
624
920
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Mlada dynamicka spolecnost hleda hackera na plny pracovni uvazek. Svuj strukturovany zivotopis prosim zanechte na nasem pocitaci STANICE1 v adresari:
C:WindowsSystemDokumenty...
646
653
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Pustím si Nortona a koukám, vlevo disk C:, vpravo disk C:, ríkám si: "Kurva, k cemu jsou mi dva disky C:? Tak jsem jeden zformátoval.
1111
1091
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Přijde člověk do obchodu se softwarem a pta se: "Máte Windows 98?"
Prodavač: "Jste blázen?"
Zákazník: "Je to součástí licenčních podmínek?"
1108
1123
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Proč je pentium doopravdy rychlejší než 486?
Protože 486 výsledky počítá, kdežto pentium je odhaduje!!!
1131
1108
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Winword 6.0 Uninstall: Not enough disk space to uninstall WinWord.
1086
1110
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes