Vtipy
O Pepíčkovi
"Pepíčku, čím byl tvůj dědeček za války?", ptá se paní učitelka.
"Elektrikář, prosím."
"A jak to víš?"
"Protože měl na helmě dva blesky."
"Elektrikář, prosím."
"A jak to víš?"
"Protože měl na helmě dva blesky."
Ve třídě se ptá učitelka žáků, ve které rodině co chybí, co by potřebovali pro vylepšení životní úrovně. Celá třída se hlásí, jen Pepíček ne.
"Maruško, no tak?"
"Tatínek říká, prosím, že nám chybí auto."
"A ty, Karlíčku?"
"Maminka říká, že nám chybí chalupa."
Paní učitelka se ptá dál: "Vám nic neschází, Pepíčku?"
Pepíček zavrtí hlavou a povídá: "Od včerejška už ne! Včera říkal táta mámě, že chytil kapavku. A máma na to odpověděla: Tak to bylo to poslední, co nám ještě scházelo!"
"Maruško, no tak?"
"Tatínek říká, prosím, že nám chybí auto."
"A ty, Karlíčku?"
"Maminka říká, že nám chybí chalupa."
Paní učitelka se ptá dál: "Vám nic neschází, Pepíčku?"
Pepíček zavrtí hlavou a povídá: "Od včerejška už ne! Včera říkal táta mámě, že chytil kapavku. A máma na to odpověděla: Tak to bylo to poslední, co nám ještě scházelo!"
Pani prijde ke gynekologovi se svym synem Pepickem. Doktor ho nechce pustit do ordinace, ale pani ho ukeca, ze "Pepicek vsemu rozumi a nebude zlobit". Tak si pani lehne na vysetrovaci stul, pan doktor strci dovnitr ruku a rika Pepickovi: "Schvalne, co ted delam?"
Pepicek: "Kontrolujete, jestli maminka nema vevnitr nejaky nador".
Doktor zacne pani prohmatavat prsa a znovu: "Schvalne, co ted delam?"
Pepicek: "Kontrolujete, jestli maminka nema nejakou bulku v prsu, ktera by mohla byt rakovinotvorna."
Doktora to nastve a tak zacne s pani divoce soulozit. Pritom se pta Pepicka: "A co delam ted?"
Pepicek: "Velkou blbost, my jsme totiz prisli kvuli tomu, ze maminka ma syfilis..."
Pepicek: "Kontrolujete, jestli maminka nema vevnitr nejaky nador".
Doktor zacne pani prohmatavat prsa a znovu: "Schvalne, co ted delam?"
Pepicek: "Kontrolujete, jestli maminka nema nejakou bulku v prsu, ktera by mohla byt rakovinotvorna."
Doktora to nastve a tak zacne s pani divoce soulozit. Pritom se pta Pepicka: "A co delam ted?"
Pepicek: "Velkou blbost, my jsme totiz prisli kvuli tomu, ze maminka ma syfilis..."
Učitelka k dětem:
"Kdo mi vyjmenuje aspoň tri Shakespearova díla?"
Hlásí se jedině Pepíček a ač se učitelka bojí, že to bude nějaká sprosťárna jako vždy, nezbyde jí, než Pepíčka vyvolat.
"Mnoho povyku pro nic, Sen noci svatojánské a Zkrocení zlé ženy."
"Výborně Pepíčku, mile jsi mne překvapil. Jak si to prosím tě pamatuješ?"
"Podle pánského přirození, paní učitelko."
"???"
"Když je to 10 cm, tak je to Mnoho povyku pro nic. Když 15, tak je to Sen noci svatojanské a kdyz 20, tak Zkrocení zlé ženy."
"A co když je to 30?" ptá se zvídavě učitelka.
"To už není Shakespeare, paní ucitelko. To je Neruda - Kam s ním?!"
"Kdo mi vyjmenuje aspoň tri Shakespearova díla?"
Hlásí se jedině Pepíček a ač se učitelka bojí, že to bude nějaká sprosťárna jako vždy, nezbyde jí, než Pepíčka vyvolat.
"Mnoho povyku pro nic, Sen noci svatojánské a Zkrocení zlé ženy."
"Výborně Pepíčku, mile jsi mne překvapil. Jak si to prosím tě pamatuješ?"
"Podle pánského přirození, paní učitelko."
"???"
"Když je to 10 cm, tak je to Mnoho povyku pro nic. Když 15, tak je to Sen noci svatojanské a kdyz 20, tak Zkrocení zlé ženy."
"A co když je to 30?" ptá se zvídavě učitelka.
"To už není Shakespeare, paní ucitelko. To je Neruda - Kam s ním?!"
"Maminko, můžu tu mísu vylízat?"
"Ne, Pepíčku, jen pěkně spláchni!"
"Ne, Pepíčku, jen pěkně spláchni!"
„Pepíčku,“ povídá maminka, „Jak to, že jsi přišel tak pozdě domů, co jsi dělal?“ – „Hráli jsme si s dětmi na vlak!“ – „A co má být?“ – „No co, měl hodinu zpoždění!“
Jízda vlakem. Matka s chlapcem a naproti sedí pán. Hoch opakuje vše po spolucestujícím...
Paní laskavě řekněte tomu chlapci ať se po mně pořád neopičí!!!!
Pepíčku nedělej furt ze sebe debila!!!
Paní laskavě řekněte tomu chlapci ať se po mně pořád neopičí!!!!
Pepíčku nedělej furt ze sebe debila!!!
Učitelka angličtiny: „Pepíčku, jak bys svým spolužákům vysvětlil význam slovního spojení I like to be...?“
Pepíček se zamyslí: „Lajkuji, abych přežil?“
Maminka praví Pepíčkovi:
Pepíčku, když napíšeš ježíškovi, že budeš celý rok hodný, možná ti něco donese.
Pepíček sedne ke stolu a píše:
Milý ježíšku ,slibuji, že budu celý rok .. zamyslí se a píše:
že budu celý měsíc .. zamyslí se a píše:
že budu celý týden..
Maminka volá:
Pepíčku jdeme do kostela!!!
Pepíček v kostele šlohne sošku Marie a doma píše:
Ježíšku, jestli chceš ještě někdy vidět svou matku...
Pepíčku, když napíšeš ježíškovi, že budeš celý rok hodný, možná ti něco donese.
Pepíček sedne ke stolu a píše:
Milý ježíšku ,slibuji, že budu celý rok .. zamyslí se a píše:
že budu celý měsíc .. zamyslí se a píše:
že budu celý týden..
Maminka volá:
Pepíčku jdeme do kostela!!!
Pepíček v kostele šlohne sošku Marie a doma píše:
Ježíšku, jestli chceš ještě někdy vidět svou matku...
Malý Pepíček si hraje na písku a vždy když postaví bábovičku, hned mu spadne.
Naštve se, vstane a začne do bábovičky kopat a nadávat:
Sakra, do prdele, do píči, do hajzlu.
Jde kolem stará babička a povídá Pepíčkovi:
Chlapečku, ty mluvíš tak hrubě, že mi z tebe běhá mráz po zádech.
"Ty stará babo, kdy jsi slyšela mýho fotra, tak zmrzneš!"
Naštve se, vstane a začne do bábovičky kopat a nadávat:
Sakra, do prdele, do píči, do hajzlu.
Jde kolem stará babička a povídá Pepíčkovi:
Chlapečku, ty mluvíš tak hrubě, že mi z tebe běhá mráz po zádech.
"Ty stará babo, kdy jsi slyšela mýho fotra, tak zmrzneš!"
Celá třída jde na výlet a najednou uvidí pepíček po pravé straně býka, který šuká hnědou krávu a říká, Hele támhle se vůl šuká s hnědou krávou! Uslyší to paní učitelka a říká:
Pepíčku, kdyby jsi řekl: Podívejte támhle vůl překvapil hnědu krávu, znelo by to jinak!Tak jdou dál a při spáteční cestě uvidí zase vola který šuká strakatou kravu a říká:
Hele támhle vůl překvapil hnědou krávu, šuká se ze strakatou!
Pepíčku, kdyby jsi řekl: Podívejte támhle vůl překvapil hnědu krávu, znelo by to jinak!Tak jdou dál a při spáteční cestě uvidí zase vola který šuká strakatou kravu a říká:
Hele támhle vůl překvapil hnědou krávu, šuká se ze strakatou!
Přijde Pepíček ze školy a povídá tatínkovi že dostal pětku z matiky.
"Jak to?" ptá se podrážděně otec.
"Nejdříve se mě učitelka zeptala, kolik je 3 x 2. A já jí povídám že 6," říká Pepíček. "No to je správně," na to tatík.
"Pak se mě zeptala, kolik je 2 x 3," povídá Pepíček.
"Jakej je v tom kurva rozdíl?" rozčílí se tatík.
"Přesně to jsem jí řekl taky."
"Jak to?" ptá se podrážděně otec.
"Nejdříve se mě učitelka zeptala, kolik je 3 x 2. A já jí povídám že 6," říká Pepíček. "No to je správně," na to tatík.
"Pak se mě zeptala, kolik je 2 x 3," povídá Pepíček.
"Jakej je v tom kurva rozdíl?" rozčílí se tatík.
"Přesně to jsem jí řekl taky."
Paní učitelka uložila dětem tvořit věty,ve kterých se objevují slova: jelikož a patrně.
Přihlásí se Evička a říká: "Jelikož je venku zamračeno, patrně bude pršet".
Další děti sypou z rukávu podobné "geniální" věty, až se přihlásí známý sprosťák Pepíček a spustí:
"Babička jde po dvorku a nese si pod paží Timesy."
Učitelka říká udiveným hlasem:
"No ale Pepíčku, tam není ani jelikož ani patrně."
Pepíček na to hbitě vysvětluje:
"Ale to ještě není všechno: Jelikož neumí ani slovo anglicky, patrně jde srát."
Přihlásí se Evička a říká: "Jelikož je venku zamračeno, patrně bude pršet".
Další děti sypou z rukávu podobné "geniální" věty, až se přihlásí známý sprosťák Pepíček a spustí:
"Babička jde po dvorku a nese si pod paží Timesy."
Učitelka říká udiveným hlasem:
"No ale Pepíčku, tam není ani jelikož ani patrně."
Pepíček na to hbitě vysvětluje:
"Ale to ještě není všechno: Jelikož neumí ani slovo anglicky, patrně jde srát."
Pepíček nadšeně vypravuje že jeho sestra má žloutenku.
Paní učitelka ho hnedka poslala domů. Po týdnu ho potká a ptá se jak se vede sestře.
Ále než příde dopis z austrálije tak to trvá.
jde pepíček s babičkou a uvidí korunu ptá se můžu ji sebrat?
ne pepíčku co je na zemi se nezbýrá. jdou dál a uvidí petikorunu a ptáse můžu ji sebrat? ne co je na zemi se nezbýrá. jdou dál a uvidí padesátikorunu a ptá se mužu ji sebrat? ne co je na zemi se nezbýrá.pak babička uvidi stovku a už se ohýba ale co to spadne a ptá se pepíčku zvedni mně. ne co je na zemi se nezbýrá!!!!
ne pepíčku co je na zemi se nezbýrá. jdou dál a uvidí petikorunu a ptáse můžu ji sebrat? ne co je na zemi se nezbýrá. jdou dál a uvidí padesátikorunu a ptá se mužu ji sebrat? ne co je na zemi se nezbýrá.pak babička uvidi stovku a už se ohýba ale co to spadne a ptá se pepíčku zvedni mně. ne co je na zemi se nezbýrá!!!!
V šesté třídě říká učitelka:
"Děcka, přišel čas věnovat se trochu sexuální výchově. Děvčata, váš první úkol bude zjistit doma od rodičů, jak vzniká těhotenství. Chlapci, a vy zase zjistíte, co je to penis." Tak Pepíček se doma tatínka ptá, co je to ten penis. A tatínek stáhne kalhoty a říká:
"TOHLE je perfektní penis."
Druhý den před začátkem hodiny říká Venca Pepíčkovi:
"Sakra, já zapomněl na ten úkol. Zjistil jsi to? Co je to ten penis?"
Pepíček ho odvede na záchod, tam stáhne kalhoty a říká:
"Kdyby tohle bylo o pár cenťáků menší, tak by to byl perfektní penis."
"Děcka, přišel čas věnovat se trochu sexuální výchově. Děvčata, váš první úkol bude zjistit doma od rodičů, jak vzniká těhotenství. Chlapci, a vy zase zjistíte, co je to penis." Tak Pepíček se doma tatínka ptá, co je to ten penis. A tatínek stáhne kalhoty a říká:
"TOHLE je perfektní penis."
Druhý den před začátkem hodiny říká Venca Pepíčkovi:
"Sakra, já zapomněl na ten úkol. Zjistil jsi to? Co je to ten penis?"
Pepíček ho odvede na záchod, tam stáhne kalhoty a říká:
"Kdyby tohle bylo o pár cenťáků menší, tak by to byl perfektní penis."
Pepíček sedí na zkoušce proti učiteli a učitel se ho ptá: Když spolu dva lidé hovoří a jeden z nich je hlupák, co se stane? Ten druhý neudělá zkoušku, odpoví Pepíček.
Přijde paní učitelka do třidy a říká:
"Tak děti, teď se postaví ten, kdo si o sobě myslí, že je blbý?!
Postavi se jenom Pepíček a paní učitelka se ptá.
"Pepíčku, ty si myslíš, že jsi blbý?"
Pepíček na to:" to ne, ale nechtěl jsem vás nechat stát samotnou..."
"Tak děti, teď se postaví ten, kdo si o sobě myslí, že je blbý?!
Postavi se jenom Pepíček a paní učitelka se ptá.
"Pepíčku, ty si myslíš, že jsi blbý?"
Pepíček na to:" to ne, ale nechtěl jsem vás nechat stát samotnou..."
Ptá se pepiček maminky: "Mami, můžou mít malé holčičky děti?"
"Nemůžou!"
Pepíček vyběhne na zahradu a říka: "Je to OK, můžeme hrát znova!"
"Nemůžou!"
Pepíček vyběhne na zahradu a říka: "Je to OK, můžeme hrát znova!"
Ve škole: "Pepíčku, kdo ti pomáhal s domácím úkolem?"
"Nikdo, paní učitelko."
"Pepíčku, nelži! Kdo ti pomáhal s domácím úkolem?"
"Tatínek."
"Tak mu vyřiď, že Wolker byl Jiří a ne Johnnie."
"Nikdo, paní učitelko."
"Pepíčku, nelži! Kdo ti pomáhal s domácím úkolem?"
"Tatínek."
"Tak mu vyřiď, že Wolker byl Jiří a ne Johnnie."
