Vtipy
O Pepíčkovi
Ve škole: "Pepíčku, kdo ti pomáhal s domácím úkolem?"
"Nikdo, paní učitelko."
"Pepíčku, nelži! Kdo ti pomáhal s domácím úkolem?"
"Tatínek."
"Tak mu vyřiď, že Wolker byl Jiří a ne Johnnie."
"Nikdo, paní učitelko."
"Pepíčku, nelži! Kdo ti pomáhal s domácím úkolem?"
"Tatínek."
"Tak mu vyřiď, že Wolker byl Jiří a ne Johnnie."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Ptá se pepiček maminky: "Mami, můžou mít malé holčičky děti?"
"Nemůžou!"
Pepíček vyběhne na zahradu a říka: "Je to OK, můžeme hrát znova!"
"Nemůžou!"
Pepíček vyběhne na zahradu a říka: "Je to OK, můžeme hrát znova!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Před písemkou říká pan učitel Pepíčkovi: Doufám že tě neuvidím opisovat.
Taky doufám...
Taky doufám...
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Paní učitelka namaluje na tabuli jablko a zeptá se dětí co to je a Pepíček zvedne ruku a řekne: Prosim paní učitelko, to je prdel! Paní učitelka se rozbrečí a řekne: Kolikrát vám mám říkat že ve škole nemáte používat sprosté výrazy! V tom přijde pan ředitel a řekne: Kdo rozbrečel paní učitelku a kdo namaloval na tabuli tu prdel?
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Pepíček sedí na zkoušce proti učiteli a učitel se ho ptá: Když spolu dva lidé hovoří a jeden z nich je hlupák, co se stane? Ten druhý neudělá zkoušku, odpoví Pepíček.
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
„Pepíčku,“ povídá maminka, „Jak to, že jsi přišel tak pozdě domů, co jsi dělal?“ – „Hráli jsme si s dětmi na vlak!“ – „A co má být?“ – „No co, měl hodinu zpoždění!“
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
