Vtipy
Kameňáky
Jde Bond po poušti a potká velblouda. Bond říká: "Já jsem Bond, James Bond." Velbloud odpoví: "Já jsem bloud, vel-bloud."
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Za devatero lesy, devatero moři, devatero horami byl malý domeček. A v tom domečku byl stoleček, u stolečku židlička, na ní seděla babička, hlavu měla v dlaních a pořád si opakovala: "Proč kurva musím bydlet v takový prdeli!"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Zajíc vidí letět berušku, tak se jí zeptá: "beruško, kam letíš?", a beruška odpoví: "No a?"
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Dojde had do restaurace a dá si nohu přes nohu...
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Proč má datel zobák? Aby si nerozmlátil hlavu!
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jdou dvě okurky po poušti. Jedna povídá je mi nějak zle. Druhá odpoví no jo seš nějaká zelená.
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
