Fáze Měsíce
Fáze Měsíce
10 Tahuti · AV122

Vtipy


Kameňáky

← Zpět na všechny kategorie

„Jeane, pohár vody, prosím.“ „Zde, pane.“ „Děkuji, Jeane. Jeane, další pohár vody, prosím.“ „Zde, pane.“ „Děkuji, Jeane. Jeane, ještě jeden pohár vody, prosím.“ „Zde, pane.“ „Děkuji, Jeane. Jeane?“ „Ano, pane?“ „Zavolej hasiče. Tohle sami neuhasíme.“
0
0
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jede had na kole a potká ježka. Ježek se ho ptá: Hade, ty umíš jezdit na kole? Had řekne "aha" a spadne.
1181
1181
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Letí děda poprvý v letadle.
Volá letušku a ptá se:
"Slečno, když se mi udělá špatně, kam to mám hodit?"
"Tady do toho papírovýho pytlíku dědo..."
Za chvíli přijde zpátky a celý letadlo zeblitý.
"Kurva dědku co sem vám řikala?? Do pytlíku!!"
"No já to hodil do pytlíku, ale už to přetejkalo, tak sem kousek upil a poblili se ty vostatní"
1264
1223
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Paní,proč držíte při koupání to miminko za uši???
Chcete abych se opařila???!!!
925
954
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Stopuje chlápek o půlnoci na krajnici. Je bouřka, déšť, takže auta nejezdí. Najednou vidí v dálce světla auta, jak se blíží k němu - strašidelně a pomaloučku. Je mu to divný, ale přece jen, auto je auto, takže když u něj zastaví, tak si naskočí ... Chce řidiči poděkovat,
ale najednou vidí, že za volantem nikdo nesedí! Strašně se vyděsí, ale než stačí nějak zareagovat, auto se dá zase pomaloučku do pohybu. Chlápek sedí jak zařezanej, vyděšenej k smrti a nemůže se strachy pohnout. Pak se vzpamatuje, otevře dveře, vyskočí a zdrhá pryč. Pořád se ohlíží, bojí se, ze auto zrychlí a přejede ho, takže se zastaví až v nejbližší vesnici. Tam najde hospodu (kupodivu ještě otevřenou), zapadne dovnitř, objedná si dvojitou tequilu a všem tu historku vypráví. Všichni jsou z toho odvařený, litujou ho a obdivujou ... Asi za půl hodiny se otevřou dveře, vejdou dva zmoklí chlapi, poručej si grog a rozhlížej se kolem. A v tom jeden povídá druhýmu:
"Hele vole, že je to ten kretén, co si naskočil, když jsme tlačili?"
1248
1584
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Himmler vrazí do kanclu Hitlera a hlásí:
"Mám skvělý DVD, jmenuje se to Lidice a Ležáky."
Hitler: "Teď nemám čas, vypal to..."
939
965
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Manželka známého výrobce parfémů si jako obvykle užívá se svým milencem, když tu se náhodou podívá z okna a vídí svého manžela kterak se vrací domů a zděšeně na svého milence vykřikne "Manžel se vrací, už si zase zapoměl ten svůj ztracej diář, musíš se honem někam schovat!"
Po marném hledání ho nakonec zamkne v manželově laboratoři, kde jsou všechny ty chemikálie na výrobu parfémů.
Manžel přijde vezeme si diář, vyřídí pár telefonátů a zase klidně odejde.
Madam urychleně běží osvobodit svého milence, který ji celý sinalý padne do náruče "Mon Dieu, miláčku mohu pro tebe něco udělat. Chceš nějaký drink - Wisky nebo Vodku?"
...a muž z posledních sil zašeptá "Neměla byste kousíček hovna?!?"
1016
962
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Co je to veletrh?
.
.
.
Když si roztrhnete Kalhoty, trenky i prdel.
954
1032
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Slečna si v obchodu kupuje jeden jogurt, jeden rohlík, jednu minerálku... Obsluhující prodavač se jí ptá:
"Jak se tak na vás dívám, tak vy asi žijete sama, nemám pravdu?"
"Ano, ale jak jste to poznal?"
"No, s takovym ksichtem..."
1025
1063
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Přijde důstojník do tetovacího salonu a ptá se:
"Mohli byste mi na záda vytetovat tank?"
"Klidně, žádný problém."
Za dvě minuty tetovač hlásí: "Hotovo."
"To jste zvládl za pouhé dvě minuty?!"
"Vždyť to byla jen čtyři písmena."
933
955
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Dědka přejel parní válec. Babka nevěděla, co s ním, a tak ho dala před dveře jako rohožku.
Přišla zima, lidi si do něj utírali nohy, dědek nastydnul a umřel.
970
963
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Metro. Starší paní, nad ní stojí mladík, drží se tyče a zívá, až mu lupe v čelistech, aniž by před ústa dal ruku. Babka na něj: "No, no, abyste mě nespolk!" Mladík klidným hlasem odvětí: "Hovězí nežeru."
611
737
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Za devatero horami, devatero řekami, devatero městy, devatero poli sedí stará babička s hlavou v dlaních a nadává:
Kurva proč zrovna já musím bydlet tak daleko.
796
631
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Víte kolik švábů je potřeba na zašroubování žárovky?
To se neví, protože když se rozsvítí, rozutečou se.
406
422
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jak zněla poslední zaznamenaná věta na palubě Columbie?
"No tak ji teda pusť k tomu řízení..."
406
385
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Ptá se Kudlanka nábožná Jetele: "Hele Jeteli, pověz, proč se nemodlíš?"
Jetel smutně zašeptá: "Víš Kudlanko, já nechci být spasen."
392
401
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Přijde chlap domů úplně zřízenej, a ke všemu nemá jedno oko a jednu ruku. Manželka totálně zděšená se ptá co zase dělal.
"No, já jsem se s chlapama v hospodě vsadil o oko, že mi neutrhnou ruku".
347
381
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Přijde manžel - hrobník domů strašně unavený, ruce vytahaný až ke kolenům.
Manželka se ho ptá: Hodně práce?
Ne, pochovávali jsme jen jednu tchýni.
Ale pozůstalí tolik tleskali, že jsme ji museli osmkrát vytáhnout.
299
321
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Jede chlap výtahem do věžáku a když dojede do posledního patra, potká tam nějakého jiného chlapa.
Ten chlap mu povídá, že tady venku mají takový proudy, který když vyskočíte, vás vrátí zpět do okna. Ten pán tomu nevěřil a ten druhý mu to teda ukázal. Vyskočil a vrátil se. Tak na to ten pán přistoupil a skočil. Chvíli padal a dole se zabil.
K tomu chlapovi přišel číšník a řekl: "Teda, Supermane. Ty jsi taková svině, když se vožereš."
299
326
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes
Ze stanice odjíždí autobus a chlápek ve středních letech se ho snaží doběhnout.
Maká jako o život a stíhá to asi jenom 50 metrů a když už je skoro na stejné urovni jako bus, tak na něj z okénka nějaký týpek zařve:
"Jsi v prdeli, co? Nestíháš, debile!"
A ten chlapík úplně hotový se opře o lampu a snaží se popadnout dech a když ho popadne, tak prohodí:
"Ty jseš v prdeli! Ja jsem řidič!"
342
362
Archivní hodnocení (2004–2012) · Hlasovat dnes